П9 Апартаменти На Воскресенке

  • 33 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

П9 Апартаменти На Воскресенке Kiev med 1 sovrum passar för upp till 2 gäster och har ett behändigt läge 6 km från Vänskapsbågen. Gästerna kan använda Wi Fi för antingen jobb eller fritid.

П9 Апартаменти На Воскресенке har balkong och ett komplett kök samt utsikt över innergården. På det här boendet finns en separat toalett för din komfort. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.

Lägenheten erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök, matplats för gästerna.

Den 33 m² stora lägenheten ligger i distriktet Dniprovskij och cirka 15 minuters bilresa från Sankt Michaelskatedralen. 7 km från den här lägenheten hittar du Moderlandsmonumentet. Det är cirka 10 minuters bilresa från järnvägsstationen Kyiv Central.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near П9 Апартаменти На Воскресенке Kiev
Myfreedom Квартира Біля Метро Дарниця, Воскресенський Бульвар
Mobilpris

Myfreedom Квартира Біля Метро Дарниця, Воскресенський Бульвар

9.2
Utmärkt 159 recensioner
579 m från boendet
USD 29 USD 26
per natt
П14 Квартира На Воскресенці, Поруч Метро Лівобережна, Інститут Серця, Мвц
Mobilpris

П14 Квартира На Воскресенці, Поруч Метро Лівобережна, Інститут Серця, Мвц

9.4
Utmärkt 50 recensioner
658 m från boendet
USD 33 USD 30
per natt
Перова 25, Трц Квадрат, Skymall
Mobilpris

Перова 25, Трц Квадрат, Skymall

9.0
Utmärkt 2 recensioner
1.1 km från boendet
USD 27 USD 24
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Livoberezhna Underground Railway Station
    3,2 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Allmänna faciliteter

    • Särskilt rökområde
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:00
    Utcheckning: från 05:00 till 12:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av П9 Апартаменти На Воскресенке?
      Populära sevärdheter nära П9 Апартаменти На Воскресенке inkluderar bland annat Moderlandsmonumentet, Trukhaniv-ön, Nationalmuseum över det stora patriotiska kriget.
    • Hur stort är П9 Апартаменти На Воскресенке?
      П9 Апартаменти На Воскресенке är 33 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Igor Sikorskij Kiev internationella flygplats
    21 km

    Tågstationer

    Livoberezhna Underground Railway Station
    3,2 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    П9 Апартаменти На Воскресенке Kiev

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng